Czego szukasz na tej stronie?

piątek, 16 sierpnia 2013

Łzy Violetty


Łzy Violetty

Łzy Violetty
Tę noc Martina Stoessel zapamięta na długo. Teatr Kolumba. Rozdanie nagród Martín Fierro 2013. Serial„Violetta” na dwie nominacje zdobywa 2 nagrody. Pierwsza przypada dla protagonistki, Martiny, w kategorii „Odkrycie roku”. Druga wędruje do producentów za „Najlepszy serial młodzieżowy”.
Przyłapana na czerwonym dywanie w foyer teatru Martina wyznała jak wiele radości przynoszą jej występy na scenie w ramach „Violetta tour”. „Występujemy dwa razy dziennie, a teraz, gdy skończyły się wakacje będziemy występować w każdy weekend. Później ruszamy w trasę. Łącznie 65 spektakli. Robię to, co kocham i próbuję się tym nacieszyć. Jestem szczęśliwa” – mówiła do kamery z uśmiechem na twarzy.
Martina Stoessel była pierwszą nagrodzoną wczorajszego wieczora. Wzruszona, ze łzami w oczach i drżącym głosem powiedziała: „Nie mogę uwierzyć. Bardzo dziękuję rodzicom, bratu, wszystkim, którzy byli ze mną w tym tak ważnym etapie mojego życia, kolegom z planu, którzy nie mogli być dzisiaj obecni – bardzo was kocham -, Disneyowi i Pol-ce. Nie mogę w to uwierzyć. Dziękuję!”. To samo szczęście i te same emocje przyniosła młodej aktorce wygrana serialu „Violetta” w kategorii „Najlepszy serial młodzieżowy”, co można zobaczyć na załączonych poniżej materiałach wideo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz