Czego szukasz na tej stronie?

sobota, 10 sierpnia 2013

Martina Stoessel zdradza sekrety


Martina Stoessel zdradza szczegóły dotyczące pracy na planie serialu
Poznajcie Martinę Stoessel. To olśniewająca gwiazda nowego fabularnego serialu "Violetta" emitowanego na kanale Disney Channel. Dowiemy się o nim wszystkiego z pierwszej ręki?

Cześć! Dobrze bawisz się na planie Violetty?

Jest super! Zdjęcia do tego serialu to wielka przyjemność, poza tym już sam udział w tak wielkim przedsięwzięciu jest bardzo ekscytujący. To praca moich marzeń, więc jak do tej pory jest to najlepszy okres mojego życia.Pewnie nie możesz się doczekać premiery serialu?

Jasne! To niesamowite doświadczenie. Ale z drugiej strony czuję pewien niepokój, bo nikt jeszcze tego serialu nie oglądał. Nie mogę doczekać się emisji "Violetty"!

Moda w serialuCo sądzisz o modzie prezentowanej w serialu?

Stylizacje w "Violetcie" są super! Mamy świetnych kostiumologów, naprawdę spisali się na medal. Stylizacje mają bardzo indywidualny charakter, każdy strój odzwierciedla cechy postaci.Jak w dwóch słowach opisałabyś stylizacje w "Violetcie"?

Są wyluzowane i świeże. Myślę wręcz, że fani będą chcieli kopiować styl swoich ulubionych postaci, jak tylko je zobaczą.Czy możesz opisać styl bohaterki, którą grasz?

Violetta, którą gram ubiera się na luzie, ale jej styl zmienia się w trakcie sezonu. Nie mogę wyjawiać dlaczego tak się dzieje, ponieważ nie chcę zdradzać treści. Powiem tylko, że zmiany sposobu ubierania się podążają za zmianami wewnętrznymi bohaterki. Nic więcej nie powiem!Czy mogłabyś porównać swój osobisty styl do stylu Violetty?

W rzeczywistości ubieram się inaczej, niż Violetta. Zazwyczaj nie noszę takich rzeczy, jak ona. Violetta jest bardzo dziewczęca. Uwielbia pastelowe kolory i kokardy, a jej stroje są bardzo zwiewne. Ja wolę ostrzejszy styl, bardziej rockowy!Kto jest dla Ciebie wzorem do naśladowania pod względem stylu?

To proste! Uważam, że Miley Cyrus ma super styl. Jest świetna. Jest moją idolką. Zawsze ma super stylizacje i naprawdę wie, jak nosić ostre, rockowe ciuchy. Jest najlepsza!Czy mogłabyś podzielić się z nami wskazówkami na temat mody?

Najlepsze, co mogę doradzić, to oryginalność. Fajnie jest bawić się modą i próbować różnych stylów, ale ja wolę wyróżniać się z tłumu i być inna, niż cała reszta świata.Czy masz jeszcze jakieś wskazówki na temat mody?

Uważam również, że garderoba powinna być odbiciem osobowości człowieka. Niech twój styl wyjawia twoją osobowość. Niech twoja osobowość przebija przez ubiór, niech twoje ubranie będzie deklaracją. Trzeba być śmiałym i przebojowym, a przy okazji mieć z tego frajdę!Jak wyróżniasz się z tłumu?

Moją wizytówką jest różowa szminka. Zawsze mam ją przy sobie i zawsze się nią maluję. Nigdy nie zobaczycie mnie bez różowej szminki!

MuzykaJak to jest być główną bohaterką w nowym serialu kanału Disney Channel?

To wspaniałe uczucie. Jestem naprawdę wdzięczna za powierzenie mi tej roli i za wsparcie, którego udzielali mi wszyscy wokół. Mam nadzieję, że serial spodoba się Wam, tak jak nam podobała się praca nad nim!W serialu jest mnóstwo śpiewu i tańca. Czy poza planem zdjęciowym też jesteś muzykalna?

I to jeszcze jak! Śpiew, muzyka i taniec to część mojej osobowości. One określają mnie jako osobę, jest to też jeden z najlepszych sposobów na wyrażenie swoich uczuć.Co masz na myśli?

Cóż, zawsze kiedy chcę wyrazić swoje uczucia, zwracam się ku muzyce. Pierwszą reakcją na smutek jest śpiew. Pierwszą reakcją na radość jest również śpiew. W śpiewaniu spełniam się, dzięki temu jestem tym, kim jestem. To jest wspaniałe!Czy grasz na jakichś instrumentach?

Niestety, na żadnym nie gram zbyt dobrze. Uwielbiam gitarę i chciałabym się nauczyć na niej grać, ale w tej chwili nie mam na to czasu. Kiedy skończymy zdjęcia do "Violetty", wtedy zapiszę się na lekcje, ale jeszcze nie teraz.Czy sama piszesz swoje piosenki?

Chciałabym potrafić to robić, ale niestety nie umiem. Żeby móc napisać dobrą piosenkę, trzeba porządnie grać na jakimś instrumencie, a jak mówiłam u mnie z tym krucho. Kiedy zacznę naukę gry na gitarze, zacznę pisać piosenki. Już nie mogę się doczekać!
Czas wolny i... Justin BieberCo robisz w czasie wolnym od pracy?

Przede wszystkim lubię spotykać się z przyjaciółmi i rodziną. Poza tym słucham muzyki i śpiewam. Jak już mówiłam, muzyka stanowi ogromną część mojego życia. Towarzyszy mi zawsze i wszędzie, na planie "Violetty" i poza nim!Czy chciałabyś wydać płytę i pojechać w światową trasę jako piosenkarka?

Zdecydowanie! Moim życiowym marzeniem jest zostać piosenkarką, dlatego moją idolką jest Miley Cyrus. Ona jest ekstra. Umie śpiewać, tańczyć i grać. Jej płyty trafiały na szczyty list sprzedaży i koncertowała na całym świecie. Mogę tylko pomarzyć o takiej karierze!Co chciałabyś osiągnąć dzięki karierze muzycznej?

Chciałabym objechać cały świat! Marzę o występach na wielkiej scenie i tłumach wiwatującej i oklaskującej mnie publiczności. Marzę o fanach śpiewających do mojej muzyki i o energii, którą przekazują mi na scenę. Miley doskonale to wychodzi. Ja mogę jedynie próbować podążać w jej ślady i mieć nadzieję, że uda mi się osiągnąć to, co jej.Jakiej muzyki lubisz słuchać?

Oprócz Miley Cyrus uwielbiam też Justina Biebera. Justin jest super! Naprawdę, niesamowity. Uwielbiam go.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz