Czego szukasz na tej stronie?

wtorek, 13 sierpnia 2013

Wywiad z Ruggero Pasquarelli (Federico)


Ruggero Pasquarelli, czyli przystojniak z Włoch w serialu "Violetta"

08.08.2013 14:30
Drukuj
"Violetta" to musicalowy serial kanału Disney Channel, w którym gra Ruggero Pasquarelli. Specjalnie dla Was spotkaliśmy się z przystojnym aktorem z Włoch, żeby dowiedzieć się więcej o serialu, który stał się hitem.
Cześć Ruggero! Jak opisałbyś "Violettę"?
Jeśli lubisz muzykę, to "Violetta" jest idealną produkcją dla ciebie! Serial jest wypełniony zabawnymi przygodami i muzyką ? jest coś dla każdego. Jest niezwykle zabawny, pełen koloru i pełen życia. Jest najlepszym serialem na świecie!
Dobrze bawisz się na planie serialu?
Najlepiej w historii! To świetne móc pracować z tyloma różnymi ludźmi z całego świata, którzy dzielą te same pasje, co ja. To niesamowite móc spędzać czas z tymi, którzy lubią grać na gitarze i śpiewać całymi dniami. Wszyscy jesteśmy muzykalni, co sprawia, że praca jest absolutną przyjemnością.
Co możesz nam powiedzieć o swojej postaci z serialu?
Gram w serialu Federico, który jest synem przyjaciela ojca Violetty - i jest bardzo utalentowanym muzykiem. Federico uwielbia śpiewać i grać. Myślę, że Federico jest bardzo podobny do mnie.
Jak Federico pasuje do historii Violetty?
Federico jest miłosnym rywalem dwóch innych postaci - Tomasa i Leona. Kiedy pojawia się w Studio 21, Leon i Tomas już są zakochani w Violetcie - Federico też się w niej zakochuje. Niestety, Violetta nie odwzajemnia uczuć Federico. Szkoda!
Jakie to uczucie być częścią tak popularnego programu Disney Channel?
To niesamowite uczucie! Całe to doświadczenie jest niesamowite. Jestem z Włoch i to pierwszy raz, kiedy pracuję poza granicami własnego kraju. Wspaniale było przeprowadzić się do Argentyny na zdjęcia i poznać resztę obsady. Pochodzę z Neapolu, więc niezwykle ekscytującym było odwiedzić kraj, z którego pochodzi Maradona [piłkarz-przyp.red.]!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz