Czego szukasz na tej stronie?

poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Streszczenie odcinków 66 - 80


66
Mariotti przekonuje Violettę do powrotu do konkursu. Antonio zwołuje zebranie studentów, aby wyrazić swoją dezaprobatę dla ostatnich wydarzeń. Ludmila wściekłością reaguje na informację, że finaliści będą wybierani przez wyeliminowanych uczestników konkursu. Chcąc pozyskać ich głosy stara się być miła, jednak jej intencje są dla wszystkich jasne. Niedawno ktoś do drzwi jej szafki szkolnej przymocował wiadro, z którego wylały się na nią litry wody i chce ustalić sprawców kawału. Samuca przypadkiem dowiaduje się, że zrobiła to Cami, ale chroni ją. Dziewczyna niewłaściwie to rozumie i myśli, że została zdradzona. Leon rozmawia z Violettą, ale żadne z nich nie chce przyznać, że chcą być znów razem. Violetta nadal stara się poznać tożsamość swojej ciotki. Matias i Jade cały czas mają Jacinto na oku.

67
Ramallo oświadcza Angie, że wie, iż jest ona ciotką Violetty. Cami odkrywa, że Samuca przyjął na siebie winę za oblanie Ludmily wodą i że z tego powodu zostanie wydalony ze studia. Przekonuje Gregoria do niepodejmowania takiej decyzji, grożąc ujawnieniem szantażu, przy pomocy którego został zmuszony do szpiegowania studentów. Ludmila próbuje zmniejszyć szanse Violetty i Renzo na wygraną umieszczając w ich domu świerszcze, które nie pozwalają im zasnąć. Podczas półfinałów Tomas dedykuje swoją piosenkę Fracesce. Ludmila życzy Violetcie niepowodzenia, ale Leon przekazuje jej słowa otuchy. Mimo zmęczenia dziewczyna daje porywający występ. Wydaje się, że Tomas został wyeliminowany. Jednym z finalistów jest Renzo, ale kto będzie drugim: Ludmila czy Violetta? Jacinto podejrzewa, że German nie jest przekonany do ślubu z Jade i przekonuje ją, by przyśpieszyła termin ceremonii. Kontaktuje się też z japońskim partnerem biznesowym Germana i przekonuje go, aby zdeponował pieniądze w innym banku. Cała kwota znika…

68
Violetta zostaje drugą finalistką i świętuje tę okazję z Renzo. Violetta chce w finale zaśpiewać piosenkę Francesci. Ludmila nieustannie próbuje skłócić Violettę i Leona. Luca ogłasza, że w finale głosować będzie tylko publiczność, co wywołuje wściekłość Gregorio. Oświadcza Renzo, że nie może zwyciężyć, ponieważ nie studiuje w trybie dziennym. Do kłótni dołącza się Pablo, ale Gregorio każe mu się nie wtrącać, ponieważ przestał być dyrektorem studia. Matias orientuje się, że Jacinto ukradł pieniądze Germana. Violetta dowiaduje się o tym i przeprowadza rozmowę z Jade. Sprawy pomiędzy Germanem a Angie jeszcze bardziej się komplikują, kiedy ona całuje go by zapobiec odkryciu sekretu Violetty.

69
Violetta jest zaskoczona widokiem Angie całującej się z Germanem. Ciotka zapewnia, że chodziło wyłącznie o to, by ojciec nie zobaczył jak wychodzi ze studia, ale dziewczyna nie daje się przekonać. Pocałunek ma również dalsze konsekwencje. Gregorio udziela jej reprymendy za całowanie się na terenie studia, a Pablo zrywa z nią myśląc, że zakochała się w Germanie. Gregorio próbuje zmanipulować głosowanie w konkursie dając przewagę Violetcie, ponieważ uważa, że skorzysta na tym studio. Violetta spóźnia się na występ finałowy, ponieważ udaje chorobę by nie iść z Germanem na pokaz mody. Ojciec wezwał lekarza i dziewczyna musiała na niego poczekać. Dzięki intrydze Jade German przybywa do domu przed Violettą, która musi się gęsto tłumaczyć.

70

Violetta cały czas chce wyjawić Germanowi prawdę, ale boi się jego gniewu. Jej wyjaśnienia, że wyszła z domu na egzamin wywołują nerwową reakcję. German atakuje również Angie za krycie Violetty, ale ona broni się mówiąc, że on też nie wyjawił córce prawdy. Ludmila podstępem ściąga Violettę do studia, gdzie pokazuje jej film, na którym Angie przyznaje, że jest jej ciotką. Leon zrywa z Ludmilą, ponieważ jego uczucia do niej wygasły. Francesa broni przed nią Tomasa. Przyjaciele Leona i Violetty zdają sobie sprawę, że para ta chce być razem, tylko jeszcze o tym nie wie. Jade grozi Violetcie, że powie Germanowi o konkursie. Matias wyjawia Jade, że German nie chce się z nią żenić. Pomiędzy zaręczonymi dochodzi do konfrontacji. Gregorio myśli, że odpowiednio ustawił głosowanie, ale mimo tego Violetta nie wygrywa. 
71
Violetta po obejrzeniu filmu zdaje sobie sprawę, że Angie jest jej ciotką. Dochodzi między nimi do szczerej rozmowy. Angie podejrzewa Ludmilę o wyjawienie tej tajemnicy Violetcie. Violetta w końcu wyznaje prawdę Germanowi. Antonio proponuje Gregorio pracę nauczyciela w studio, pod warunkiem, że nie będzie mieszał się w kłopoty. Pablo ogłasza nowy hymn studia, który wszyscy wykonują na pożegnanie Renzo. Jade uważa, że niechęć Germana do ożenku jest wymysłem Matiasa.

72
German nadal nie wyjawia prawdy Violetcie. Angelica dowiaduje się, że Angie przyznała się przed swoją siostrzenicą i udaje się do domu Germana, by się z nim rozmówić. Maxi i Andres ustalają, że żaden z nich nie umówi się z Marcellą. Teledysk zespołu chłopaków trafia do sieci i zyskuje dużą popularność. Są bardzo szczęśliwi, ale żywią pewne obawy co do Camilli w roli menadżerki. Jade próbuje pozbyć się Matiasa z domu, ale on twierdzi, że może pomóc jej wyjść za Germana. Ramallo odkrywa, że suknia ślubna Jade została kupiona za pieniądze skradzione Germanowi.

73
Babcia Violetty grozi, że powie Germanowi prawdę, ale dziewczyna odwodzi ją od tego pomysłu. Seniorka zgadza się zachować tajemnicę, ale tylko do zakończenia przedstawienia. Broadway ostatecznie odchodzi z zespołu. Przesłuchania na nowego członka nie dają oczekiwanego rezultatu. Wszyscy usilnie proszą Broadwaya, by wrócił. Zgadza się  pod jednym warunkiem: do zespołu musi dołączyć Camila. Ludmila próbuje wkraść się do klasy, ale zostaje wyrzucona, ponieważ jest cały czas zawieszona w prawach ucznia. Dowiaduje się, że Maxi i Naty napisali do siebie listy miłosne. Podmienia je całkowicie zmieniając ich sens. Violetcie i Leonowi śni się ta sama piosenka. Violetta przyjeżdża do studia i słyszy, jak Leon ją wykonuje. Postanawiają zaśpiewać ją razem.

74
Leon oświadcza Violetcie, że nie chce wracać do tego, co było między nimi. Tomas przytula ją dla pocieszenia, czego świadkiem jest Leon. Angie wyznaje Angelice, że kocha Germana wprawiając ją tym w przerażenie. Angie ostrzega Germana, że z każdą chwilą prawda może wyjść na jaw. Ludmila nie ustaje w próbach skłócenia Maxi i Naty, ale Maxi stwierdza, że jest ponad to i rozmawia się z Ludmilą. Ludmila stara się uchylić karę zawieszenia w prawach ucznia, jednak bez powodzenia. Ramallo mówi Matiasowi, że może znaleźć pracę w jednej z firm Germana, co cieszy Jade: jeżeli obejmie to stanowisko, opuści dom. Francesca i Tomas rozstają się w wyniku kłótni. German oświadcza Jade, że z nią zrywa: początkowo ona nie chce mu uwierzyć, a następnie wpada we wściekłość i poprzysięga wszystkim zemstę. Matias próbuje ją pocieszyć. Jade podsłuchuje rozmowę Violety i Angie, z której dowiaduje się, że są one blisko spokrewnione.

75
Matias i Jade postanawiają wykorzystać informację o pokrewieństwie Angie i Violetty na swoją korzyść. Jade ogłasza ją podczas kolacji. Violetta złości się na ojca za ukrywanie tej informacji. Członkowie zespołu nalegają, by Broadway powiedział Camili, że nie zamierza odchodzić, ale on boi się jej reakcji. Gra z nimi na otwarciu restauracji Luci, gdzie pojawia się Camila i sekret wychodzi na jaw. Maxi i Naty wracają do siebie, ale Ludmila stara się udowodnić, że Maxi zrobił to wyłącznie z powodu zakładu. German zdaje sobie sprawę, że wszyscy oprócz niego znali prawdę o Angie. Przeprasza Violettę, ale ona nie chce mu przebaczyć. Tomas przypadkowo słyszy jej rozmowę z ojcem i martwi się jej wzburzeniem. Chce ją pocieszyć i prawie dochodzi do pocałunku. German chce, aby Angie odeszła. Czuje się bardzo samotny. W odruchu współczucia dla Jade oświadcza się jej ponownie.

76
Violetta wyrywa się z objęć Tomasa mówiąc, że to był błąd. Jade nie posiada się z radości na myśl o weselu, aż do chwili, kiedy German oznajmia, że będzie to mała i cicha ceremonia w kręgu najbliższych, a nie wielka uroczystość. Jade informuje Violettę, że ślub jest znów aktualny. Dziewczyna błaga ojca, by nie podejmował tego kroku. Ponieważ German nie chce zmienić zdania, dziewczyna wybiega wzburzona. Jade grozi Violetcie, że wyśle ją do szkoły z internatem w Szwajcarii, jeżeli będzie się wtrącać. Violetta mówi Angie o ślubie. Przyjeżdża Valeria, kuzynka Broadwaya: Camila i Naty jej nie znają i są zazdrosne. Leon orientuje się, że może stracić Violettę, jeżeli będzie nadal zachowywał się w ten sam sposób. Ramallo radzi Germanowi nie podpisywać intercyzy, która faworyzuje Jade i zmusza go do wyznania, że nadal kocha Angie. Jade daje Germanowi ultimatum: jeżeli ślub ma dojść do skutku, Ramallo musi odejść.

77
Voletta nie może zdecydować pomiędzy Leonem i Tomasem. Udaje się po radę do swojej babci. German jest rozsierdzony żądaniami Jade, wtedy Ramallo postanawia odejść z własnej woli. Camila i Naty wstydzą się sceny z powodu Valerii, a następnie dowiadują się, że jest ona kuzynką Broadwaya. Dochodzi do konfrontacji z udziałem Violetty, Germana i Jade, podczas której córka nazywa ojca tchórzem. Ludmila wpada w szał z powodu plakatu, na którym Violetta przedstawiona jest jako główna bohaterka przedstawienia. German zostaje podstępem sprowadzony do studia przez Jade, gdzie dostrzega plakat z Violettą i w końcu dowiaduje się prawdy.

78
German poznawszy prawdę wywołuje potworną awanturę. Winą za wszystko obarcza Angie i odsyła Violettę do domu. Naty próbuje pogodzić się z Maxim. Rozmawia się też z Ludmilą, która w akcie zemsty podkłada deskorolkę tak, aby Naty się o nią przewróciła. German nie pozwala Violetcie wziąć udziału w ostatnim przedstawieniu, zabrania jej też śpiewać. Z wielkiego smutku dziewczyna zaczyna grać i śpiewać próbując wyjaśnić ojcu, że nie jest w stanie żyć bez muzyki. Smutek ogarnia również pozostałych uczniów ze studia. Wspólnie zjawiają się pod domem Violetty, by zaprotestować. Trafiają w sam środek ślubnych przygotowań. Antonio stara się przekonać Germana, że to nie muzyka była przyczyną śmierci jego żony. Ślub z opóźnieniem, ale jednak się rozpoczyna, mimo iż Angie i German nie mogą przestać o sobie myśleć.

79
German zrywa ślub z Jade, która wpada we wściekłość. Proponuje jej dom, samochód i pracę dla Matiasa, byle od niego odeszła, ale ona się nie zgadza. Jacinto zostaje aresztowany, a German planuje wyjechać z Buenos Aires wraz z Violettą do Kataru. Maxi chce ujawnić rozmaite występki Ludmily. Francesca oznajmia Camili, że musi porozmawiać z Broadwayem przed jego wyjazdem do Brazylii. Chłopak jest tym zaskoczony, ponieważ nie planuje żadnego wyjazdu! Violetta udaje się do studia, aby się pożegnać. Jade uderza Angie. Maxi dociera do filmu, na którym widać, że Ludmila jest winna wypadkowi z deskorolką. Pokazuje go Pablo i Antoniowi, a ci wyrzucają ją z obsady przedstawienia. Wszyscy śpiewają na pożegnanie Violetty. Dziewczyna potyka się w deszczu, a przed upadkiem ratuje ją Tomas. Całują się.

80
Tomas myśli, że on i Violetta będą od tej chwili razem. Violetta rozmawia o tym z Francescą, która twierdzi, że jej związek z Tomasem się zakończył. Jade i Matias próbują porwać nadal oszołomioną Angie, ale Pablo wzywa policję, która ich aresztuje. Violetta stwierdza, że jest zbyt młoda na stały związek, o czym informuje Tomasa i Leona. Angie ukradkiem wkłada Germanowi do kieszeni odtwarzacz. Po uruchomieniu słychać, jak prosi szwagra, by posłuchał śpiewu swojej córki. Wysłuchawszy nagrania German zdaje sobie sprawę z wysokiej klasy talentu Violetty. Wie, że nie może zabronić jej śpiewać. Udaje się wraz z nią na przedstawienie i pozwala wziąć w nim udział. Ludmila również się pojawia i wszystkich przeprasza, w związku z czym Violetta zaprasza ją do finału. Przy akompaniamencie śpiewu studentów German oświadcza się Angie i wręcza jej pierścionek. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz