Czego szukasz na tej stronie?

czwartek, 15 sierpnia 2013

Martina w programie u Susan

Martina w programie Susan Gimenez Martina wystąpiła gościnnie w programie u Susan Gimenez. Oprócz rozmowy, którą za chwile wam przedstawię zaśpiewała kilka piosenek z "Violetty" tj. Como quieres, Ser mejor, Hoy Somos Mas i En mi mundo. A oto jak przebiegła rozmowa między Tini a Susan: Susan:Martina, jesteś bardzo młodą artystką, masz dopiero 16 lat aż już podbiłaś serca dzieci i nastolatek. W tak krótkim czasie zdobyłaś dwie nagrody Martin Fierro, a zagrałaś tylko w telenoweli "Violetta" emitowanej na Disney Channel. Martina: Kiedy byłam małą dziewczynką marzyłam, aby być gwiazdą. Susan: A jak dostałaś się do Violetty? Martina: Nigdy nie sądziłam ,ze uda mi się dostać do tego serialu, że będę śpiewać, tańczyć . Poszłam na casting, a kiedy się dostałam moja mama zaczęła płakać ze szczęścia i ja po chwili również się rozpłakałam. To była dla mnie ogromna zmiana w życiu. Musiałam wstrzymać naukę w szkołę, od tej pory pozostała mi nauka tylko na odległość ( drogą elektroniczną). Nie mam chłopaka, jestem wolna-dodała żartobliwie. KLIKNIJCIE DALEJ napisała Tinistas o 22:02 Etykiety: Martina Stoessel , Violetta , wywiad
Susan:Martina, jesteś bardzo młodą artystką, masz dopiero 16 lat aż już podbiłaś serca dzieci i nastolatek. W tak krótkim czasie zdobyłaś dwie nagrody Martin Fierro, a zagrałaś tylko w telenoweli "Violetta" emitowanej na Disney Channel.

Martina: Kiedy byłam małą dziewczynką marzyłam, aby być gwiazdą.

Susan: A jak dostałaś się do Violetty?

Martina: Nigdy nie sądziłam ,ze uda mi się dostać do tego serialu, że będę śpiewać, tańczyć . Poszłam na casting, a kiedy się dostałam moja mama zaczęła płakać ze szczęścia i ja po chwili również się rozpłakałam. To była dla mnie ogromna zmiana w życiu. Musiałam wstrzymać naukę w szkołę, od tej pory pozostała mi nauka tylko na odległość ( drogą elektroniczną).  Nie mam chłopaka, jestem wolna-dodała żartobliwie.


KLIKNIJCIE DALEJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz