Czego szukasz na tej stronie?

środa, 7 sierpnia 2013

Opis postaci

Violetta:
Jest koleżeńska i miła. Uczęszcza do studia 21 lecz jej ojciec nic o tym nie wie. Violetta nie chce mu o tym mówić, ponieważ wie, że w taki sposób złamie mu serce. Bardzo boi się, że ojciec dowie się o tajemnicy Violi. Jej miłością są Thomas i Leon. Dziewczyna nie może się zdecydować między dwoma kolegami. Lecz zawsze wie, że może liczyć na Angie.

Thomas:
Urodził się w Hiszpani lecz potem wraz z matką przeprowadził się do Buenos Aires. Zaczyna uczęszczać do Studia 21 jako asystent Beto. Lecz potem zaczyna się tam uczyć. Ludmiła zakochuje się w nim lecz on ją ignoruje, bo jest zakochany w Violetcie.

Leon:
W porównaniu do Thomasa jest bogaty i nie musi martwić się wydatkami. Widząc, że Ludmiła zakochuje się w Thomasie chce zrobić chłopakowi na złość. Udaje, że kocha Violettę lecz potem naprawdę coś ich do siebie zbliża.

Ludmiła :
Jest kłamliwą manipulantką. Próbuje udawać diwę. Kiedy widzi, że Thomas jest zainteresowany Violą a nie nią próbuje wszystkich zniechęcić do Violetty. Kiedy upsze się na coś zawsze musi być po jej myśli. W wykonywaniu jej planów pomaga jej własna sługuska Nati.

Nati:
Sługuska Ludmiły. Myśli, że sama w studiu bez niej nic nie zdziała. Maxi zakochuje się w niej lecz Ludmiła nie pozwala im się spotykać.

Maxi:
Jest raperem i bardzo lubi tańczyć. Kocha się w Natali. W konkursach zawsze dostaje się do dalszych etapów. Jest miły lecz potrafi postawić na swoim.

Francesca:
Jest miła, koleżeńska i zawsze pomaga Violetcie w trudnych sytuacjach. Ma brata, który prowadzi bar Restobend.

Camila:
Miła pomocna i kocha się w Brodweju. Bardzo lubi śpiewać i brać udział w różnych konkursach. Jest bardzo pewna siebie.

Andress:
Najlepszy przyjaciel Leona. Nie jest najmądrzejszy lecz potrafi rozweselić widzów oraz przyjaciół.

Brako:
Kocha się w Violetcie lecz tylko Napo o tym wie. Przy každej dziewczynie wstydzi się, dlatego mówi przy nich o innym języku.

Napo:
Ma na imie Napoleon. Jest kuzynem Ludiły.

Brodwaj:
Przyjechał z Włoch. Jest szpiegiem Gregorio.

Angie:
Jest nauczycielką w studiu 21, a także guwernantką Violi. Jest siostrą zmarłej mamy Violetty lecz dziewczyna o tym nie wie.

German:
Ojciec Violetty. Nie che aby Viola poszła w ślady matki i uczyła się muzyki.

Jadw

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz