Czego szukasz na tej stronie?

piątek, 27 września 2013

Argentyńskie oskarżyć rozdane

 Oscary rozdane!

Argentyńskie Oscary rozdane!
5 sierpnia Teatr Kolumba w Argentynie otworzył swoje drzwi, aby przyjąć gwiazdy radia i telewizji, którzy ochodzili swoje święto. Ceremonia rozdania nagród Martín Fierro, nazywanych argentyńskimi Oscarami, po raz pierwszy odbyła się w tak niesamowitym miejscu i z obecnością publiczności na balkonach. Oto zwycięzcy!
Jako pierwsza i ze łzami w oczach na scenę teatru wkroczyła Martina Stoessel, zwyciężczyni w kategorii „Odkrycie roku”. „Nie mogę uwierzyć” – powtórzyła dwukrotnie, dziękując Disneyowi, Pol-ka Producciones oraz ekipie serialu za przygodę z „Violettą”.
Tytułem „Najlepszej aktorki drugoplanowej” APTRA uhonorowała Paola Barrientos za znakomitą kreację w telenoweli „Graduados”. „Uważaj na schody” – krzyczęli prowadzący galę, gdy ciężarna aktorka wchodziła na scenę, aby podziękować za wyróżnienie.
Za specjalny udział w serialu nagrodzona została Ana María Picchio za „Condicionados”. W odpowiedzi na komplementy Susany Gimenez i Marleya za znakomitą kreację rzekła: „Oreiro powiedziała mi: zrobię ci suknie, ale naucz się chodzić”. Statuetka dla „Najlepszego aktorka drugoplanowego” powędrowała do Leonarda Sbaraglia za serial „En terapia”. W kategorii„Temat przewodni” wybór padł na zespół Tan Biónica za utwór „Graduados”. Również za„Graduados” słusznie nagrodzeni zostali jej scenarzyści, Ernesto KorovskySilvia Fredjkes iAlejandro Quesada.
„Najlepszymi serialowymi antagonistami” wybrano Mercedes Morán i Guillermo Francellęza role w „El hombre de tu vida”, zaś tytuł „Najlepszych protagonistów” przypadł Isabel Macedo, za niepowtarzalną Patricię w „Graduados” oraz Danielowi Hendlerowi, także za„Graduados”.
„Najlepszym serialem młodzieżowym” okazała się „Violetta”„Najlepszym serialem unitario” – „En terapia”, natomiast tytuł „Najlepszej telenoweli” przypadł „Graduados”. Ta ostatnia została wyróżniona także w kategorii „Produkcja własna” oraz otrzymała najwiażniejszą statuetką wieczoru – Złotego Martína Fierro.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz