Czego szukasz na tej stronie?

czwartek, 1 maja 2014

Własna bibliografia Tini.

Za granicą w sklepach pojawiła się pierwsza bibliografia o Martinie Stoessel. Książkę tą napisał jej tata Alejandro. Niestety w Polsce nie jest ona do kupienia, ale miejmy nadzieję, że za niedługo trafi do sprzedaży w polskich sklepach.

Znajdziecie w niej:

*Mnóstwo informacji o życiu gwiazdy.
*Ciekawostki z dzieciństwa Tini.
*Niepublikowane jeszcze fotki, także w "Violetty".
*Wspomnienia Martiny.
I wiele więcej...NIE MOŻECIE SIĘ DOCZEKAĆ NA PREMIERĘ W POLSCE?

~Adminka Ludmi


6 komentarzy:

 1. Cześć, mam na imię Ania i od trzech miesięcy obserwuję twojego bloga i regularnie na niego wchodzę i czytam twoje posty. Gdy przestałaś pisać, ja przestałam się pojawiać i rzadko odwiedzałam twoją stronę. Teraz weszłam na tego bloga i doznałam szoku. Blog wygląda dużo lepiej! Jest śliczny. Zaskoczył mnie fakt, że jest nowa adminka, którą bardzo polubiłam, chociaż jest tu od niedawna. Mam pytanie: Czy to Adminka Ludmi zmieniła wygląd bloga, czy byłaś to ty? Jestem twoją, to znaczy teraz waszą fanką! Posty Ludmi są genialne, ale jest ich mało. Zakładam, że to dlatego, że jest na tym blogu jeden dzień (?) Dobrze przeczytałam? Teraz będę czytać was jeszcze częściej. Pozdrawiam was, jesteście moimi ulubionym adminkami,a to jeden z najlepszych blogów o Violetcie. Lepsze są tylko te:
  violettapl.blogspot.com
  violetta2polska.blogspot.com
  violetta-viole.blogspot.com
  violetta-martinastoesselpl.blogspot.com
  violetta-lovers.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy bardzo, że będziesz przebywać na naszej stronce, a teraz jeżeli chodzi o wygląd bloga, to zdjęcia wybierałyśmy razem, a Adminka Ludmi zrobiła mi także wilką niespodziankę, gdy zobaczyłam co się pojawiło tutaj oprócz wspólnie wybranych fotografii! Obiecujemy teraz, że będziemy tu publikować posty jak najczęściej, jeszcze raz dziękujemy

  ~Adminka Cami
  P.S. Zgadłaś Ludmi jest tu od 1 dnia ;)
  P.S.2. Bardzo prosimy cie abyś komentowała nasz blog i go polecała :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Adminką Cami. Bardzo dziękujemy Ci, że czytasz tego bloga i będziesz to robić dalej. Gdy przeczytałam twój komentarz bardzo się ucieszyłam i obiecuję, że będziemy wstawiać jak najwięcej postów, aby wszyscy czytelnicy byli zadowoleni. A co do wyglądu bloga... Adminka Naty chciała zmienić swoją stronę, więc postanowiłam, że zrobię jej niespodziankę i nie licząc wspólnie wybieranych zdjęć, dodałam nowe rzeczy na bloga. Jeszcze raz dziękujemy.

   ~Adminka Ludmi

   Usuń
 3. A co do twoich ulubionych blogów, to też ci muszę podziękować, ponieważ violetta-viole.blogspot.com to moja strona. "."
  ~Ludmi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, to ja Ania. Fajnie, że jednym z moich ulubionych blogów jest twój. Którą adminką tam jesteś?

   Usuń
  2. Tak, fajnie. Na tamtym blogu jestem Adminką Violą i tym samym założycielką. :)

   Usuń